Lei hele Finnskogtoppen – skap en uforglemmelig ramme for deres arrangement

Ønsker du å samle gjestene dine på et helt eget hotell – omgitt av skog, stillhet og ro? Hos Finnskogtoppen kan du leie hele stedet eksklusivt, perfekt for bryllup, konferanser og andre minnerike anledninger.
Dette er inkludert når du leier hele Finnskogtoppen:
- 35 rom med totalt 74 sengeplasser
- Restaurant med plass til 100 gjester
- Auditorium, møterom og fellesarealer
- Spaområde med basseng, boblebad og badstue
- Fredelig atmosfære og utsikt over Finnskogens vakre landskap
Hvorfor velge Finnskogtoppen?
Hele hotellet – kun for dere
Ingen forstyrrelser og ingen andre gjester – bare dere og roen i Finnskogen. Nyt eksklusiv tilgang til hele hotellet og spaområdet med basseng, badstue og boblebad i eget tempo.
Stillhet, natur og velvære
Bo midt i skogen, omgitt av frisk luft, trær og en utsikt som senker skuldrene. Perfekt for å koble av, og fortsatt lett tilgjengelig.
Skreddersøm og personlig service
Fra smakfulle måltider til aktiviteter og opplegg – vi tilpasser alt etter deres behov og ønsker.
Fleksible lokaler – for både fest og fordypning
Enten dere vil danse hele natten, holde inspirerende foredrag eller arrangere retreat, har vi rommene og fasilitetene som passer.
Tilpasset ulike grupper og anledninger

Bryllup og
store feiringer
Gjør den store dagen ekstra minneverdig med feiring i naturskjønne omgivelser. Vi sørger for personlig service, god mat og en stemningsfull ramme, enten det er bryllup, jubileum eller slektstreff.

Konferanser og bedriftsarrangementer
Samle teamet i rolige omgivelser med rom for gode samtaler, inspirasjon og faglig innhold. Vi skreddersyr opplegg med både velvære og naturopplevelser.

Kurs, retreat og inspirasjonssamlinger
Planlegger du yoga, mindfulness, kunst- eller skrivekurs? Finn roen og rammene for påfyll og konsentrasjon med naturen som nærmeste nabo.
Vil du vite mer? Ta kontakt for en uforpliktende prat om mulighetene!
Kontaktperson: Stine Holt Skadsdammen, gruppe@finnskogtoppen.no

OM FINNSKOGTOPPEN
Stedet der alt er til for å gjøre deg vel. I omgivelser som gir deg ro til å ta vare på deg selv. Du finner naturlig, god mat på menyen. Du tilbys et innholdsrikt aktivitetstilbud og kan nyte behandlinger av høy kvalitet. Ikke uten grunn at vi kaller oss et velværehotell… Det eneste i sitt slag.
Vi ligger nydelig plassert i de dype skoger på rolige Finnskogen, kun 5 mil fra Kongsvinger og en kort 2-timers kjøretur fra Oslo. Vårt intime hotell tilbyr et bredt spekter av muligheter, inkludert spa, aktiviteter, konferanselokaler med eller uten overnatting, gruppeaktiviteter og skreddersydde opphold for både enkeltpersoner og bedrifter.
Hos oss står helse og velvære i sentrum. Vi ønsker å inspirere deg til et sunt og godt liv – også når du har kommet hjem. Vår filosofi er at en kombinasjonen av trening, ro og nærvær til naturen og sunn, ren mat vil gi deg mer energi til hverdagen og til livet. Kort og godt, Finnskogtoppen er stedet for å finne hjertero og balanse.
Velkommen til Ren Velvære!

GI VELVÆRE I GAVE
– GI ET GAVEKORT